X

Hakkımızda

Esperi Giyim olarak 2013 yılında başladığımız bu yolculukta bayan giyim imalatı ve toptan giyim satış alanında hizmet vermekteyiz. Başladığımız günden beri sektörde moda konusunda öncü firmalar arasında yerimiz almış ve bu doğrultuda üretimlerimize devam etmekteyiz.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerde müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimiz olmuştur. Uygun fiyat kaliteli ürün anlayışımız ile tekstil sektörünün önemli oyuncularından biri olmayı hedeflemekteyiz. Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizin daha kolay ve daha hızlı sipariş verebilecekleri toptan bayan giyim satış sitemiz esperigiyim.com'u kurarak e-ticaret alanında da hizmet vermeye başlamış ve buranın üzerinden yurtdışında daha çok müşteriyi mağazamızda ağırlamaya başlamış bulunmaktayız.

Konusunda uzmanlaşmış müşteri hizmetleri ekibimiz siparişlerinizin başlangıç aşamasından teslimat noktasına kadar gerekli detayları sizlerle paylaşmaktadır. Firmamızın iletişim numaralarından ve whatsapp  üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz. Tüm soru ve talepleriniz yoğunluk ve müsaitlik durumuna göre en kısa sürede yanıt verilmektedir.