X

Triko Takım

Toptan Kadın Triko Takım Modelleri

 Toptan Kadın Triko Takım modelleri kolayca kombinlendiği için oldukça şık ve hazır bir kombindir. Toptan kadın triko takım kreasyonumuz, birkaç farklı renk ve tasarımla toptan ürün kategorimizin en önemli parçasıdır. Toptan kadın triko takımlarımız spor giyimden iş toplantılarına, yemeklerden doğum günü partilerine kadar tüm durumlar için uygundur. Bayan trikolar hem kumaş hem de renk olarak mükemmeldir. Esperi Fashion olarak markanız için terletmeyen, toplanmayan ve yıkanabilir kumaşlar kullanıyoruz.

Triko giyimler günümüzde rahatlığı ile öne çıkan bir giyim türü haline gelmiştir. Toptan Bayan takım modellerinde üst giyim olarak sweatshirt, alt giyim olarak pantolon ve etek modelleri bulunmaktadır. Bu toptan kadın triko modellerimizin en büyük avantajı evde giydiğiniz rahat kıyafetler gibi olmasıdır. Kış aylarında toptan dış giyim kategorimizde yer alan toptan kadın ceket modellerimiz ile kombininizi tamamlayabilirsiniz

Üçlü Triko Takımlar

 Toptan üçlü triko takım modelleri ilkbahar ve sonbahar sezonuna uygundur. Esperi Fashion’da toptan üçlü triko tasarımlarımızda uyumlu hırka, bluz ve eşofman takımları ile hazır giyim kombinini sizlere sunuyoruz. Tek yapmanız gereken esperigiyim.com web sitemizden siparişinizi oluşturmak ve mağazanızı bir adım öne taşımak!