X

Şort

Toptan Kadın Şort

 Toptan kadın şort modelleri yazın gelişinin en büyük tahminlerinden biri. Tatlı ve sıcak yaz günlerinde kadınların sıklıkla tercih ettiği en popüler pantolonları sitemizde bulabilirsiniz. Renkli ve hafif kumaşları sayesinde cep detaylı şortlar göz alıcı; Kareli ve çizgili tasarımı ile oldukça göz alıcı görünüyor. Ayrıca toptan kadın pantolonları diğer yazlık giysilerle mükemmel bir şekilde kombinlenebilir.

 Yaz aylarının temellerini toptan kadın şortları ile birleştiren toptan kadın giyim kategorimiz bu yaz sizi hem şık hem de rahat tutacak.

 Ayrıca toptan bayan gömlek kategorimizde son dönemde şık kombin yapmak isteyen bayanların ilk tercihi haline gelen şort ve gömlek kombinleri için birçok ürün bulacaksınız. Toptan bayan gömlekleri kategorimizde farklı modellerde ürünlerin bulunması güzel kombinler yapma fırsatı sunuyor.

 Sürekli Yenilenen Stoklarımızla Mağazanızdan Ürün Eksik Olmayacak

 Esperi Fashion gibi üretim tesislerimizde en son teknolojiye sahip ürün malzemeleri öneriyoruz. Bu sayede çok yüksek bir üretim kapasitesine ulaşıyoruz. Başka bir deyişle, sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacağımıza güvenebilirsiniz. Esperi Fashion, tüm müşterilerinin işlerinde olduğu gibi büyümeye devam ediyor.